ASYA GÖZ TIP MERKEZİ

Hakkımızda

29 Mayıs 2008’de faaliyete başlamıştır. Asya Göz Hastalıkları Merkezi faaliyete geçişinin ardından geçen kısa sürede başta İstanbul ve Türkiye olmak üzere Almanya, İsviçre, Fransa gibi gelişmiş batı ülkelerinden bununla birlikte tüm ortadoğu ve diğer Dünya ülkelerinden hasta kabul eden bir merkez haline gelmiştir. 22 Ocak 2013 tarihinden itibaren Özel Asya Göz Tıp Merkezi ünvanı ile faaliyetine devam etmektedir.

Tecrübe: Göz hastalıkları uzmanlarımız uzun yıllardır göz hastalıklarının gerek klinik uygulamaları gerekse bilimsel gelişiminin içinde bulunmuşlar ve etkin ulusal ve uluslararası katkılarda bulunmaktadırlar.

Vizyonumuz
Asya Göz Hastalıkları Merkezi, dünya çapında tanınan bir sağlık kuruluşu olmayı hedeflemektedir. Sunduğumuz tedaviler, kaliteli sağlık hizmetleri ve insan odaklı yaklaşımımızla, göz sağlığının sınırlarını genişletmek ve insanların yaşamlarını daha iyi hale getirmek için çalışıyoruz.

Misyonumuz
Asya Göz Hastalıkları Merkezi olarak, bilimsel araştırmalara dayalı tedaviler sunmayı ve hastalarımızın yaşam kalitesini artırmayı hedefliyoruz. Hastalarımıza şefkatli, saygılı ve etik bir yaklaşımla, kişiselleştirilmiş sağlık hizmetleri sunarak, göz sağlığının herkes için erişilebilir olmasını sağlamak için çalışıyoruz. Mücadelemizde hasta memnuniyetini ve toplum sağlığını her zaman ön planda tutarak, dünya genelinde göz sağlığının iyileştirilmesine katkıda bulunmak için kararlıyız.

UZMANLARIMIZLA TANIŞIN

Doktorlarımız

Her biri alanında uzmanlaşmış ve en son teknolojiye hakim olan doktorlarımız, size en üst düzeyde bakımı sunmak için burada. Sağlığınızı güvenilir ellere teslim edin ve berrak bir görme deneyimi için bizimle tanışın!

Op. Dr. Hamidullah Yesevi

Başhekim – Göz Hastalıkları Uzmanı

Op. Dr. Ertuğrul Tan Yassa

Göz Hastalıkları Uzmanı