Kurumsal

Asya Göz Hastanesine Hoşgeldiniz!

Asya Göz Hastalıkları Merkezi, 29 Mayıs 2008'de faaliyete başlamıştır. Asya Göz Hastalıkları Merkezi faaliyete geçişinin ardından geçen kısa sürede başta İstanbul ve Türkiye olmak üzere Almanya, İsviçre, Fransa gibi gelişmiş batı ülkelerinden bununla birlikte tüm ortadoğu ve diğer Dünya ülkelerinden hasta kabul eden bir merkez haline gelmiştir. 22 Ocak 2013 tarihinden itibaren Özel Asya Göz Tıp Merkezi ünvanı ile faaliyetine devam etmektedir.

Tecrübe: Göz hastalıkları uzmanlarımız uzun yıllardır göz hastalıklarının gerek klinik uygulamaları gerekse bilimsel gelişiminin içinde bulunmuşlar ve etkin ulusal ve uluslararası katkılarda bulunmaktadırlar.
Kişiye özel yaklaşım: Asya Göz Tıp Merkezi'nde hangi uzman hekimimize muayene olursanız olun; iş hayatınız, sosyal ve ailevi yaşantınız ve etkinliklerinizle ilgili görsel ihtiyaçlarınız belirlemek için vakit ayıracaktır. Bu yaklaşım görsel ihtiyaçlarınıza en uygun kişiye özel tedavinin belirlenmesini sağlayacaktır.
Üstün teknoloji: Asya Göz Tıp Merkezi'nde kullanılan ölçüm ve tedavi cihazlarının tamamı alanında en üstün özellikleri taşımaktadır.

Katarakt tedavisinde üstün Fako yöntemi ve kullanılan kaliteli mercekler, Göz bozukluklarında (miyop hipermetrop astigmat )uygulanan Lazer tedavileri, Glokom tedavisinde Lazer (SLT) yöntemi, Keratokonus tedavisinde CCL ve Lens uygulamaları, Diabete bağlı retina hastalıkları tedavileri , Sarı nokta (maküla) tedavileri başta olmak üzere tüm muayene,ileri tetkik ve tedaviler aynı çatı altında yapılmaktadır.
Güvenlik protokolü: Asya Göz Tıp Merkezi’nde yaşadığınız tedavi deneyiminden en iyi neticeyi en güvenli biçimde alabilmeniz için en sıkı kuralları uygulamaktayız. En önemlisi çalışanlarımız binlerce göz cerrahisi girişiminin içerisinde etkin olarak bulunmuşlar ve çok önem verdiğimiz göz cerrahisi güvenliği kavramını çok üst düzeyde belleklerine yerleştirmişlerdir.
Sonuçlarımız: Klinik sonuçlarımız hastalarımızın tamamına yakınında hedeflenen en iyi görmeye ulaşıldığını göstermektedir. Bunu sağlayan etkenler; Hastanemiz tıbbi cihaz donanımının ileri ve üstün tedavi uygulamaları, hekimlerimizin yılların birikimine dayanan tedavi uygulamaları ve merkezimizde her hastamıza uygulanan kişiye özel yaklaşımdır.

Anlaşmalı Kurumlar