Doktorlarımız

Asya Göz Hastalıkları Merkezi, 29 Mayıs 2008'de faaliyete başlamıştır. Asya Göz Hastalıkları Merkezi faaliyete geçişinin ardından geçen kısa sürede başta İstanbul ve Türkiye olmak üzere Almanya, İsviçre, Fransa gibi gelişmiş batı ülkelerinden bununla birlikte tüm ortadoğu ve diğer Dünya ülkelerinden hasta kabul eden bir merkez haline gelmiştir. 22 Ocak 2013 tarihinden itibaren Özel Asya Göz Tıp Merkezi ünvanı ile faaliyetine devam etmektedir.

Op. Dr. Hamidullah Yesevi

Asya Göz Hastalıkları Merkezi

1967 yılında Kabil'de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Istanbul'da tamamladı. 1986 yılında Istanbul Üniversitesi Tıp fakültesi'nde tıp eğitimine başladı. 1993-97 yılları arasında göz ihtisasını tamamlayarak uzman oldu.

Rusya'da Feyederof Göz Enstitüsünde mikrocerrahi ve katarakt fako cerrrahisi üzerine çalışmalarda bulundu.

Devamı..

Op. Dr. Ertuğrul Tan Yassa

Asya Göz Hastalıkları Merkezi

Ertuğrul Tan Yassa, 1977 yılında İstanbul’da doğmuştur. 1999 yılında İstanbul Tıp Fakültesi’nden Tıp Doktoru unvanı almıştır. 2005 yılında İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde göz hastalıkları uzmanlık eğitimini tamamlamıştır. Meslek hayatını özellikle katarakt ve lazer cerrahisi üzerine yoğunlaştırmıştır...

Devamı..

Doç. Dr. Şeyhmus Arı

Asya Göz Hastalıkları Merkezi

Doçent Dr. Şeyhmus ARI, FEBO, FICO
1974 yılında Mardin’de doğmuştur.
2001 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Tıp Doktoru unvanı almıştır.2006 yılında Dicle Üniversitesi’nde Göz Hastalıkları dalında uzmanlık eğitimini tamamlamıştır.2013 yılında Dicle Üniversitesi’nde Göz Hastalıkları dalında doçentlik unvanını almaya hak kazanmıştır.

Devamı..

Op. Dr. Cihan Ünlü

Asya Göz Hastalıkları Merkezi

Opr. Dr. Cihan Ünlü, 1977 yılında Balıkesir’de doğdu. 2001 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden Tıp Doktoru unvanı almıştır. 2005 yılında Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Göz Hastalıkları Uzmanlık eğitimini tamamlamıştır. Meslek hayatını özellikle Retina (göz arkası) ve Şaşılık üzerine yoğunlaştırmıştır.

Devamı..