Doktorlarımız

Asya Göz Hastalıkları Merkezi, 29 Mayıs 2008'de faaliyete başlamıştır. Asya Göz Hastalıkları Merkezi faaliyete geçişinin ardından geçen kısa sürede başta İstanbul ve Türkiye olmak üzere Almanya, İsviçre, Fransa gibi gelişmiş batı ülkelerinden bununla birlikte tüm ortadoğu ve diğer Dünya ülkelerinden hasta kabul eden bir merkez haline gelmiştir. 22 Ocak 2013 tarihinden itibaren Özel Asya Göz Tıp Merkezi ünvanı ile faaliyetine devam etmektedir.

Op. Dr. Hamidullah Yesevi

Asya Göz Hastalıkları Merkezi

Op. Dr. Hamidullah Yesevi,
1967 yılında Kabil'de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Istanbul'da tamamladı. 1986 yılında Istanbul Üniversitesi Tıp fakültesi'nde tıp eğitimine başladı. 1993-97 yılları arasında göz ihtisasını tamamlayarak uzman oldu.

Rusya'da Feyederof Göz Enstitüsünde mikrocerrahi ve katarakt fako cerrrahisi üzerine çalışmalarda bulundu.

Devamı..

Op. Dr. Ertuğrul Tan Yassa

Asya Göz Hastalıkları Merkezi

Op. Dr. Ertuğrul Tan Yassa, FEBO
1977 yılında İstanbul’da doğmuştur. 1999 yılında İstanbul Tıp Fakültesi’nden Tıp Doktoru unvanı almıştır. 2005 yılında İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde göz hastalıkları uzmanlık eğitimini tamamlamıştır. Meslek hayatını özellikle katarakt ve lazer cerrahisi üzerine yoğunlaştırmıştır...

Devamı..

Op. Dr. Tuğba Kurt

Asya Göz Hastalıkları Merkezi

Op. Dr. Tuğba Kurt,
1984 yılında Elazığ’da doğdu.
2008 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ni 5.likle bitirerek Tıp Doktoru unvanı almıştır. 2014 yılında İstanbul Prof. Dr. Reşat Belger Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Uzmanlık eğitimini tamamlamıştır.

Devamı..

Op. Dr. Cihan Ünlü

Asya Göz Hastalıkları Merkezi

Opr. Dr. Cihan Ünlü,
1977 yılında Balıkesir’de doğdu. 2001 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden Tıp Doktoru unvanı almıştır. 2005 yılında Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Göz Hastalıkları Uzmanlık eğitimini tamamlamıştır. Meslek hayatını özellikle Retina (göz arkası) ve Şaşılık üzerine yoğunlaştırmıştır.

Devamı..